Os 3429 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 19:14
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 19:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 17:25
Liptovský Mikuláš 19:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 17:25
Odbočka Váh 17:31
Varín 17:36
Vrútky 17:52
Vrútky nákladná stanica 17:55
Turany 18:03
Kraľovany 18:14
Ľubochňa 18:22
Ružomberok 18:37
Liptovská Teplá 18:55
Liptovský Mikuláš 19:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).