Os 3428 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:49
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 19:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 16:48
Žilina 19:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 16:48
Svit 16:56
Východná 17:23
Kráľova Lehota 17:31
Liptovský Hrádok 17:36
Liptovský Hrádok 17:36
Liptovský Mikuláš 17:48
Výhybňa Paludza 17:54
Liptovská Teplá 18:04
Ružomberok 18:11
Ružomberok 18:12
Ľubochňa 18:26
Kraľovany 18:45
Turany 18:56
Vrútky nákladná stanica 19:04
Vrútky 19:08
Varín 19:22
Žilina 19:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).