Os 3428 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 19:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 16:42
Žilina 19:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 16:42
Svit 16:50
Východná 17:17
Kráľova Lehota 17:25
Liptovský Hrádok 17:31
Liptovský Hrádok 17:31
Liptovský Mikuláš 17:43
Výhybňa Paludza 17:49
Liptovská Teplá 17:59
Ružomberok 18:14
Ľubochňa 18:29
Kraľovany 18:37
Turany 18:56
Vrútky nákladná stanica 19:04
Vrútky 19:08
Varín 19:20
Žilina 19:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).