Os 3426 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 18:37
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 16:59
Žilina 18:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 16:59
Liptovská Teplá 17:14
Ružomberok 17:23
Ľubochňa 17:38
Kraľovany 17:46
Turany 17:56
Vrútky nákladná stanica 18:04
Vrútky 18:07
Varín 18:20
Žilina 18:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).