Os 3425 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Hrádok
Vlak prišiel do stanice o 17:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 15:26
Liptovský Hrádok 17:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:26
Varín 15:37
Vrútky 15:53
Vrútky nákladná stanica 15:56
Turany 16:04
Kraľovany 16:15
Ľubochňa 16:23
Ružomberok 16:39
Liptovská Teplá 16:49
Liptovský Mikuláš 17:04
Liptovský Hrádok 17:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).