Os 3425 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Hrádok
Vlak prišiel do stanice o 17:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 17:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 15:34
Liptovský Hrádok 17:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:34
Varín 15:41
Vrútky 15:54
Vrútky nákladná stanica 15:57
Turany 16:04
Kraľovany 16:16
Ľubochňa 16:23
Ružomberok 16:40
Liptovská Teplá 16:49
Liptovský Mikuláš 17:05
Liptovský Hrádok 17:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).