Os 3424 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ružomberok
Vlak odišiel zo stanice o 16:15
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 14:42
Žilina 17:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 14:42
Svit 14:50
Východná 15:17
Kráľova Lehota 15:25
Liptovský Hrádok 15:31
Liptovský Mikuláš 15:43
Liptovská Teplá 15:59
Ružomberok 16:14
Ľubochňa 16:29
Kraľovany 16:37
Turany 16:56
Vrútky nákladná stanica 17:04
Vrútky 17:08
Varín 17:20
Žilina 17:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).