Os 3421 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 15:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 13:34
Liptovský Mikuláš 15:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 13:34
Odbočka Váh 13:38
Varín 13:41
Vrútky 13:54
Vrútky nákladná stanica 13:57
Turany 14:04
Kraľovany 14:26
Ľubochňa 14:33
Ružomberok 14:49
Liptovská Teplá 14:58
Liptovský Mikuláš 15:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).