Os 3420 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 15:16
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 15:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 13:19
Žilina 15:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Hrádok 13:19
Liptovský Mikuláš 13:33
Liptovská Teplá 13:47
Ružomberok 13:56
Ľubochňa 14:11
Kraľovany 14:19
Turany 14:30
Vrútky nákladná stanica 14:37
Vrútky 14:53
Varín 15:05
Žilina 15:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).