Os 3418 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak odišiel zo stanice o 12:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 12:36
Žilina 14:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 12:36
Výhybňa Paludza 12:40
Liptovská Teplá 12:51
Ružomberok 13:00
Ľubochňa 13:15
Kraľovany 13:24
Turany 13:34
Vrútky nákladná stanica 13:42
Vrútky 13:55
Varín 14:07
Žilina 14:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).