Os 3412 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:29
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 09:50
Žilina 11:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 09:50
Výhybňa Paludza 09:54
Liptovská Teplá 10:05
Lisková 10:06
Ružomberok 10:14
Ľubochňa 10:29
Kraľovany 10:37
Turany 10:56
Vrútky nákladná stanica 11:04
Vrútky 11:08
Varín 11:20
Žilina 11:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).