Os 3412 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 12:06
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 12:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 09:25
Žilina 11:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 09:39
Výhybňa Paludza 09:44
Liptovská Teplá 09:54
Ružomberok 10:11
Ľubochňa 10:25
Ľubochňa 10:26
Kraľovany 10:45
Turany 10:56
Vrútky nákladná stanica 11:04
Vrútky 11:08
Varín 11:22
Žilina 11:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).