Os 3407 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 08:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Skalité-Serafínov 04:55
Liptovský Mikuláš 08:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Skalité-Serafínov 04:55
Skalité 05:06
Čierne pri Čadci 05:17
Čadca 05:35
Čadca 05:35
Krásno nad Kysucou 05:49
Kysucké Nové Mesto 06:01
Žilina 06:26
Varín 06:37
Vrútky 06:52
Vrútky nákladná stanica 06:55
Turany 07:03
Kraľovany 07:26
Ľubochňa 07:35
Ružomberok 07:54
Liptovská Teplá 08:03
Liptovský Mikuláš 08:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).