Os 3406 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Margecany 03:47
Žilina 08:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 03:47
Krompachy 03:58
Spišské Vlachy 04:03
Markušovce 04:19
Spišská Nová Ves 04:29
Vydrník 04:53
Poprad-Tatry 05:21
Svit 05:29
Východná 06:01
Kráľova Lehota 06:09
Liptovský Hrádok 06:16
Liptovský Mikuláš 06:30
Výhybňa Paludza 06:35
Liptovská Teplá 06:46
Ružomberok 06:56
Ľubochňa 07:15
Kraľovany 07:25
Turany 07:35
Vrútky nákladná stanica 07:43
Vrútky 07:59
Varín 08:13
Žilina 08:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).