Os 3404 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 05:43
Žilina 07:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 05:43
Liptovská Teplá 05:56
Ružomberok 06:05
Ľubochňa 06:27
Kraľovany 06:45
Turany 06:56
Vrútky nákladná stanica 07:04
Vrútky 07:08
Varín 07:22
Žilina 07:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).