Os 3404 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:27
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 05:51
Žilina 07:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 05:51
Liptovská Teplá 06:05
Ružomberok 06:14
Ľubochňa 06:29
Kraľovany 06:37
Turany 06:56
Vrútky nákladná stanica 07:04
Vrútky 07:08
Varín 07:20
Odbočka Váh 07:22
Žilina 07:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).