Os 3403 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 06:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 05:18
Liptovský Mikuláš 06:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:18
Varín 05:25
Vrútky 05:45
Vrútky nákladná stanica 05:48
Turany 05:56
Kraľovany 06:07
Ľubochňa 06:14
Ružomberok 06:32
Liptovská Teplá 06:41
Liptovský Mikuláš 06:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).