Os 3400 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 05:15
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 05:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 03:45
Žilina 05:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 03:45
Liptovská Teplá 03:59
Ružomberok 04:08
Ľubochňa 04:24
Kraľovany 04:31
Turany 04:42
Vrútky nákladná stanica 04:49
Vrútky 04:55
Varín 05:07
Žilina 05:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).