Os 3384 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 20:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.02.2021 o 20:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 18:58
Trenčín 20:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:58
Dolný Hričov 19:10
Bytča 19:23
Považská Bystrica 19:39
Púchov 20:10
Ladce 20:20
Ilava 20:27
Dubnica nad Váhom 20:33
Trenčianska Teplá 20:40
Trenčín 20:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).