Os 3382 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 18:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 18:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 16:51
Trenčín-Zlatovce 18:50

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:51
Dolný Hričov 17:03
Bytča 17:09
Považská Bystrica 17:38
Púchov 18:10
Ladce 18:20
Ilava 18:27
Dubnica nad Váhom 18:33
Trenčianska Teplá 18:40
Trenčín 18:48
Trenčín-Zlatovce 18:50

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).