Os 3381 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 14:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 14:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 13:17
Žilina 14:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 13:17
Trenčín 13:21
Trenčianska Teplá 13:30
Dubnica nad Váhom 13:35
Ilava 13:42
Ladce 13:56
Púchov 14:07
Považská Bystrica 14:23
Bytča 14:38
Dolný Hričov 14:44
Žilina 14:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).