Os 3381 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 14:56
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 21.02.2021 o 15:00 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 13:15
Žilina 14:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 13:15
Trenčín 13:20
Trenčianska Teplá 13:29
Dubnica nad Váhom 13:35
Ilava 13:41
Ladce 13:55
Púchov 14:06
Považská Bystrica 14:22
Bytča 14:37
Dolný Hričov 14:44
Žilina 14:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).