Os 3371 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 06:16
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:18
Trenčín 06:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:18
Bratislava-Rača 04:28
Pezinok 04:41
Šenkvice 04:47
Cífer 04:58
Trnava 05:06
Brestovany 05:13
Leopoldov 05:21
Piešťany 05:32
Trenčianske Bohuslavice 05:56
Trenčín-Zlatovce 06:11
Trenčín 06:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).