Os 3333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 21:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 21:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 19:40
Žilina 21:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 19:40
Trenčianska Teplá 19:48
Dubnica nad Váhom 19:54
Ilava 20:00
Ladce 20:08
Púchov 20:19
Považská Bystrica 20:35
Bytča 20:50
Dolný Hričov 20:57
Žilina 21:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).