Os 3333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 21:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 21:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 19:40
Žilina 21:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 19:40
Trenčianska Teplá 19:49
Dubnica nad Váhom 19:54
Ilava 20:01
Ladce 20:08
Púchov 20:19
Považská Bystrica 20:38
Bytča 20:54
Dolný Hričov 21:00
Žilina 21:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).