Os 3330 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 20:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 20:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 18:44
Trenčín 20:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:44
Dolný Hričov 18:56
Bytča 19:03
Považská Bystrica 19:27
Púchov 19:42
Ladce 19:52
Ilava 19:59
Dubnica nad Váhom 20:05
Trenčianska Teplá 20:11
Trenčín 20:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).