Os 3329 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 19:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 17:40
Žilina 19:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 17:40
Trenčianska Teplá 17:49
Dubnica nad Váhom 17:54
Ilava 18:01
Ladce 18:08
Púchov 18:22
Považská Bystrica 18:35
Považská Bystrica 18:36
Bytča 18:52
Dolný Hričov 18:57
Žilina 19:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).