Os 3329 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 17:36
Žilina 19:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 17:36
Trenčín 17:40
Trenčín 17:40
Trenčianska Teplá 17:48
Dubnica nad Váhom 17:54
Ilava 18:00
Ladce 18:07
Púchov 18:22
Považská Bystrica 18:37
Bytča 18:52
Dolný Hričov 18:59
Žilina 19:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).