Os 3326 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 18:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 18:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 17:00
Trenčín 18:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 17:00
Dolný Hričov 17:12
Bytča 17:19
Považská Bystrica 17:38
Púchov 18:10
Ladce 18:20
Ilava 18:27
Dubnica nad Váhom 18:33
Trenčianska Teplá 18:40
Trenčín 18:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).