Os 3325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Púchov
Vlak prišiel do stanice o 16:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 16:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 15:36
Žilina 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 15:36
Trenčín 15:40
Trenčianska Teplá 15:48
Dubnica nad Váhom 15:54
Ilava 16:00
Ladce 16:07
Púchov 16:17
Púchov 16:20
Považská Bystrica 16:35
Bytča 16:50
Dolný Hričov 16:57
Žilina 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).