Os 3325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 15:36
Žilina 17:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 15:36
Trenčín-Zlatovce 15:36
Trenčín 15:40
Trenčianska Teplá 15:49
Dubnica nad Váhom 15:54
Ilava 16:01
Ladce 16:08
Púchov 16:18
Púchov 16:20
Považská Bystrica 16:35
Bytča 16:52
Dolný Hričov 17:01
Žilina 17:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).