Os 3324 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Púchov
Vlak odišiel zo stanice o 16:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 15:48
Trenčín-Zlatovce 17:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 15:48
Žilina zriaďovacia stanica 15:50
Dolný Hričov 16:00
Bytča 16:07
Považská Bystrica 16:24
Púchov 16:42
Ladce 16:52
Ilava 16:59
Dubnica nad Váhom 17:05
Trenčianska Teplá 17:11
Trenčín 17:20
Trenčín-Zlatovce 17:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).