Os 3323 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 16:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 16:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 14:36
Žilina 16:08

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 14:36
Trenčín 14:40
Trenčianska Teplá 14:49
Dubnica nad Váhom 14:54
Ilava 15:01
Ladce 15:08
Púchov 15:20
Považská Bystrica 15:34
Bytča 15:50
Dolný Hričov 15:55
Žilina 16:08

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).