Os 3318 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 14:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 14:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 12:51
Trenčín-Zlatovce 14:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 12:51
Dolný Hričov 13:03
Bytča 13:10
Považská Bystrica 13:27
Púchov 13:42
Ladce 13:52
Ilava 13:59
Dubnica nad Váhom 14:05
Trenčianska Teplá 14:11
Trenčín 14:20
Trenčín-Zlatovce 14:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).