Os 3314 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 12:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 10:51
Trenčín-Zlatovce 12:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 10:51
Dolný Hričov 11:03
Bytča 11:10
Považská Bystrica 11:27
Púchov 11:42
Ladce 11:52
Ilava 11:59
Dubnica nad Váhom 12:05
Trenčianska Teplá 12:12
Trenčín 12:19
Trenčín 12:20
Trenčín-Zlatovce 12:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).