Os 3313 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 10:57
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 10:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín-Zlatovce 09:17
Žilina 10:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 09:11
Trenčín 09:15
Trenčianska Teplá 09:24
Dubnica nad Váhom 09:29
Ilava 09:36
Ladce 09:43
Púchov 10:06
Považská Bystrica 10:22
Bytča 10:37
Dolný Hričov 10:44
Žilina zriaďovacia stanica 10:53
Žilina 10:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).