Os 3310 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 10:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 08:51
Trenčín-Zlatovce 10:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:51
Dolný Hričov 09:03
Bytča 09:10
Považská Bystrica 09:25
Považská Bystrica 09:27
Púchov 09:42
Púchov 09:42
Ladce 09:52
Ilava 09:59
Dubnica nad Váhom 10:05
Trenčianska Teplá 10:11
Trenčín 10:20
Trenčín-Zlatovce 10:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).