Os 3307 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 06:23
Žilina 08:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 06:23
Trenčianska Teplá 06:31
Dubnica nad Váhom 06:37
Ilava 06:42
Ladce 06:56
Púchov 07:07
Považská Bystrica 07:31
Bytča 07:47
Dolný Hričov 07:54
Žilina zriaďovacia stanica 08:03
Žilina 08:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).