Os 3307 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 06:18
Žilina 08:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 06:18
Trenčianska Teplá 06:26
Dubnica nad Váhom 06:32
Ilava 06:37
Ladce 06:44
Púchov 07:13
Púchov 07:13
Považská Bystrica 07:30
Bytča 07:45
Dolný Hričov 07:52
Žilina 08:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).