Os 3306 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dolný Hričov
Vlak odišiel zo stanice o 07:12
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 06:51
Trenčín-Zlatovce 08:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:51
Dolný Hričov 07:03
Bytča 07:10
Považská Bystrica 07:27
Púchov 07:42
Ladce 07:52
Ilava 07:59
Dubnica nad Váhom 08:05
Trenčianska Teplá 08:12
Trenčín 08:21
Trenčín-Zlatovce 08:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).