Os 3305 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 05:13
Žilina 06:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:13
Trenčianska Teplá 05:21
Dubnica nad Váhom 05:27
Ilava 05:32
Ilava 05:33
Ladce 05:40
Púchov 06:06
Považská Bystrica 06:22
Bytča 06:38
Dolný Hričov 06:44
Žilina 06:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).