Os 3304 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 07:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 05:41
Trenčín-Zlatovce 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 05:41
Dolný Hričov 05:53
Bytča 06:00
Považská Bystrica 06:27
Púchov 06:42
Ladce 06:52
Ilava 06:59
Dubnica nad Váhom 07:05
Trenčianska Teplá 07:11
Trenčín 07:20
Trenčín-Zlatovce 07:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).