Os 3303 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:48
Meškanie 52 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 04:25
Žilina 05:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 04:25
Trenčianska Teplá 04:33
Dubnica nad Váhom 04:38
Ilava 04:44
Ladce 04:52
Púchov 05:06
Považská Bystrica 05:22
Bytča 05:37
Dolný Hričov 05:44
Žilina 05:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).