Os 3302 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 06:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 04:46
Trenčín 06:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:46
Dolný Hričov 04:58
Bytča 05:05
Považská Bystrica 05:21
Púchov 05:36
Ladce 05:46
Ilava 05:53
Dubnica nad Váhom 05:59
Trenčianska Teplá 06:06
Trenčín 06:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).