Os 3302 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 06:10
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 04:45
Trenčín 06:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 04:45
Dolný Hričov 04:57
Bytča 05:04
Považská Bystrica 05:20
Púchov 05:33
Púchov 05:35
Ladce 05:44
Ilava 05:51
Dubnica nad Váhom 05:57
Trenčianska Teplá 06:02
Trenčín 06:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).