Os 3181 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 13:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 13:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrbovce 11:32
Trenčín 13:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 11:32
Myjava 11:44
Myjava 11:45
Poriadie 11:53
Paprad 12:02
Stará Turá 12:08
Vaďovce 12:15
Čachtice 12:28
Trenčianske Bohuslavice 12:57
Trenčín-Zlatovce 13:14
Trenčín 13:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).