Os 3153 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Mesto nad Váhom
Vlak prišiel do stanice o 07:36
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 07:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrbovce 06:28
Nové Mesto nad Váhom 07:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 06:28
Myjava 06:39
Poriadie 06:46
Paprad 06:52
Stará Turá 06:59
Vaďovce 07:06
Čachtice 07:19
Nové Mesto nad Váhom 07:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).