Os 3150 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce
Vlak prišiel do stanice o 06:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 06:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Mesto nad Váhom 05:13
Vrbovce 06:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Mesto nad Váhom 05:13
Čachtice 05:18
Vaďovce 05:30
Stará Turá 05:40
Paprad 05:46
Poriadie 05:55
Myjava 06:02
Myjava 06:03
Vrbovce 06:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).