Os 3134 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 22:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 22:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 20:41
Myjava 22:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 20:41
Trenčín-Zlatovce 20:44
Trenčianske Bohuslavice 21:01
Nové Mesto nad Váhom 21:26
Čachtice 21:32
Vaďovce 21:45
Stará Turá 21:53
Paprad 22:00
Poriadie 22:08
Myjava 22:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).