Os 3121 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 15:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 15:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Myjava 13:45
Trenčín 15:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 13:45
Poriadie 13:53
Paprad 14:02
Stará Turá 14:08
Vaďovce 14:15
Čachtice 14:28
Trenčianske Bohuslavice 14:46
Trenčín-Zlatovce 15:03
Trenčín 15:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).