Os 3120 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 15:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 15:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 13:53
Myjava 15:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 13:53
Trenčín-Zlatovce 13:56
Trenčianske Bohuslavice 14:13
Nové Mesto nad Váhom 14:42
Čachtice 14:48
Vaďovce 15:02
Stará Turá 15:13
Paprad 15:21
Poriadie 15:28
Myjava 15:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).