Os 3119 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 14:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Myjava 12:28
Trenčín 14:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 12:28
Poriadie 12:36
Paprad 12:42
Stará Turá 12:48
Vaďovce 12:55
Čachtice 13:08
Nové Mesto nad Váhom 13:14
Trenčianske Bohuslavice 13:46
Trenčín-Zlatovce 14:03
Trenčín 14:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).