Os 3114 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 12:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 12:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Trenčín 10:55
Myjava 12:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 10:55
Trenčín-Zlatovce 10:58
Trenčianske Bohuslavice 11:15
Nové Mesto nad Váhom 11:26
Čachtice 11:32
Vaďovce 11:45
Stará Turá 11:53
Paprad 12:00
Poriadie 12:08
Myjava 12:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).