Os 3113 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 11:15
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 11:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrbovce 09:32
Trenčín 11:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrbovce 09:32
Myjava 09:45
Myjava 09:45
Poriadie 09:53
Paprad 10:02
Stará Turá 10:08
Vaďovce 10:15
Čachtice 10:28
Trenčianske Bohuslavice 10:46
Trenčín-Zlatovce 11:03
Trenčín 11:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).