Os 3109 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 09:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Myjava 07:48
Trenčín 09:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 07:48
Poriadie 07:56
Paprad 08:02
Stará Turá 08:08
Vaďovce 08:15
Čachtice 08:28
Trenčianske Bohuslavice 08:46
Trenčín-Zlatovce 09:03
Trenčín 09:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).