Os 3105 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 07:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Myjava 05:48
Trenčín 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 05:48
Poriadie 05:57
Paprad 06:03
Stará Turá 06:10
Vaďovce 06:16
Čachtice 06:29
Trenčianske Bohuslavice 06:59
Trenčín-Zlatovce 07:16
Trenčín 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).