Os 3081 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 08:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.11.2020 o 08:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:18
Leopoldov 08:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:18
Bratislava-Rača 07:28
Pezinok 07:41
Šenkvice 07:47
Cífer 07:58
Trnava 08:07
Brestovany 08:14
Leopoldov 08:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).