Os 3051 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak prišiel do stanice o 17:22
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:22 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 15:38
Pezinok 17:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:38
Sekule 15:45
Veľké Leváre 15:57
Malacky 16:05
Zohor 16:16
Devínska Nová Ves 16:27
Bratislava-Lamač 16:34
Bratislava hlavná stanica 16:43
Bratislava hlavná stanica 16:48
Bratislava-Rača 16:57
Pezinok 17:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).