Os 3049 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak prišiel do stanice o 16:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Kúty 14:38
Pezinok 16:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:38
Sekule 14:45
Veľké Leváre 14:56
Veľké Leváre 14:57
Malacky 15:05
Zohor 15:16
Devínska Nová Ves 15:27
Bratislava-Lamač 15:34
Bratislava hlavná stanica 15:48
Bratislava-Rača 15:56
Bratislava-Rača 15:57
Pezinok 16:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).