Os 3035 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 22:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 22:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 21:30
Leopoldov 22:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 21:30
Bratislava-Rača 21:40
Pezinok 21:53
Šenkvice 21:59
Cífer 22:10
Trnava 22:19
Brestovany 22:26
Leopoldov 22:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).